אודות המשרד

משרד עורכי דין שרון סגל

משרד עורכי דין שרון סגל הינו משרד מוביל ומנוסה מאוד בדיני משפחה ומעמד אישי, עורכי הדין במשרדנו הינם מגשרים מוסמכים , במהלך השנים ייצג המשרד מאות תיקים מגוונים ומתוקשרים, תוך שימת דגש מיוחדת על צרכיו של כל לקוח ולקוח והתייחסות אישית למטרות ולאינטרסים החשובים שלה או שלו.

עורכי הדין של המשרד מקפידים על שמיעת הצרכים של הלקוחות ודיאלוג על מנת למצוא את הנוסחה הטובה ביותר עבור כל מקרה ומקרה. בשונה ממשרדים אחרים המשרד מעניק לכל הלקוחות אוזן קשבת בזמן הקריטי ביותר עבורם וזאת תוך חשיבה מעמיקה ואסטרטגית לגבי התיק שבנדון.

חלק חשוב מהאסטרטגיה שלנו בניהול וייצוג בתיקי משפחה, מורכבים יותר או פחות, מתבסס על מיקוד הטיפול המשפטי בחוליות החלשות של הצד שמנגד, מבלי להכניס את הלקוח להרפתקאות כלכליות שהוא לא יוכל לעמוד בהן. הנסיון של עורכי הדין במשרד בנושא גישור עוזר להם לשקף לצד השני את האתגרים והפיתרונות שיש בכל תיק משפחה ואנחנו תופרים להם פיתרון על פי חליפה מותאמת.

האני מאמין של משרדנו הנו “שמחה לבטא שרות” ואנו מאמינים כי עבודתנו הנה יעודנו ולכן כל לקוח שמצטרף נכנס למשפחתנו וזוכה לטיפול חם, מסור ונאמן. הלקוחות אשר מגיעים אלינו מפוחדים וכועסים מבינים לאט לאט שמשרדנו משתמש בכלים משפטיים בנחישות וברגישות לפתירת המשבר שאליו נקלעו. הקומבינציה והאיכויות הנדרשות ממשרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה הם שילוב מקצועות של עריכת דין וגישור הנם שילוב שינצח עבורכם כל בעיה משפטית קטנה כגדולה.

לייעוץ אישי ללא התחייבות חייגו אליי 052-2226699 או שלחו הודעה באתר

אני מאמין – עו”ד שרון סגל

כעורך דין למשפחה לא פעם אני שומע את הביטוי “הוא עשה לי ככה, אז אני אחזיר לו….” או “איך שהיא בחרה להתנהג אליי, היא תאכל אותה…”, או את הדייסה שהיא בישלה היא תאכל וכדומה..
ותמיד השאלה שעולה למה? האם כדאי להיכנס למלחמות?

האם כדאי להיגרר למלחמות אגו? האם זה יתרום למי מהצדדים משהו? האם הילדים צריכים להיגרר למלחמה לשנים? מה התוצאה הסופית של כל הריב והמדון?

תפיסת עולמי הנה שצריך לבצע הליך גירושין קצר וקולע ללא סחבת ולסייע לזוגות המצויים בהליכי גירושין להגיע להסכם מבלי מלחמות מיותרות שרק יגרמו להוצאות, כאב לב ויותירו משקעים. מניסיוני המקצועי, ניתן להגיע להסכם גירושין מבלי לוותר על זכויות והכל תוך משא ומתן הוגן, מכבד והדדי. במשרדנו העו”ד הם גם מגשרים דבר שנועד לעזור ללקוחות לסייע להם בכל מהלך הגירושין.

מאידך, כאשר אין רצון לסיים בהסכם מכל מיני בחינות אצל הצדדים אנחנו יודעים להפעיל את כל הידע המשפטי שלנו על מנת להגיע לתוצאה הטובה מבחינת הלקוח.

לעורכי הדין העוסקים במקצוע (דיני משפחה) ידוע היטב שעו”ד גירושין עליו להיות נחוש אך רגיש ולכן תמיד אנחנו מלווים את הלקוח יד ביד לאורך כל ההליך.

משרדנו מצויי בקשר יומי יומי עם גורמים רבים: פסיכולוגים, עו”ס, יועצי זוגיות, חוקרים פרטיים, קואצרים לגירושין וכדומה. הרי בסופו של דבר ברוב המקרים התוצאות המשפטיות ידועות מראש ולכן עדיף להגיע אליהן בדרך קצרה ולא הארוכה. יתכן, שמהלך משפטי ארוך יביא אולי אולי לתוצאה משופרת במעט.

משרדנו ייצג במשך השנים האחורונות תיקים מורכבים מאוד הכוללים:
בעלי עסקים, חברות משפחתיות, תושבי חוץ לארץ, אנשי הייטק והתמחות מיוחדת באנשי צבא, מוסד, שב”כ.

משרדנו זמין 24 שעות 7 ימים בשבוע ללקוחות בטלפון 09-3732000.

צוות המשרד